Przejdź do treści

Designerskie etui Xiaomi

Masz już swój telefon Xiaomi Mi 9 SE? Świetnie! Teraz czas na dobranie do niego designerskiego etui, które podkreśli jego wyjątkowość i Twoje poczucie stylu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz ogromny wybór modnych i nowoczesnych etui do Xiaomi Mi 9, wykonanych z wysokiej jakości tworzywa. Wybierz obudowę, które podoba Ci się najbardziej i pokaż całemu światu, co Ci w duszy gra!

Szyk inspirowany naturą

Chcesz się wyróżnić z otoczenia, ale zachowując klasę i elegancję? Jeśli tak, gorący trend jakim są etui imitujące wygląd marmuru, powinien przypaść Ci do gustu. Ten szlachetny kamień wygląda dobrze w każdym kolorze – od ciemnej zieleni, przez energetyczny róż, po uniwersalną czerń. Wprowadza element geometrycznej plątaniny linii, a jednocześnie daje wrażenie spokoju i harmonii.

Równie oryginalne są etui odwzorowujące wygląd drewna: desek i konarów. Kojarzyć będą się z ciepłem i siłą, jaką czerpiemy z kontaktu z naturą, ale oprócz tego będą po prostu niezwykle stylowo się prezentować.

Roślinne szaleństwo

Jeśli w Twoim życiu ważne miejsce zajmuje natura i uwielbiasz kolor zielony, możesz zdecydować się na obudowę w wiecznie modny motyw liści. W ostatnim czasie popularność zdobyły te egzotyczne, przypominające palmy, najczęściej zestawione z obrazkiem banana i ananasa. Na naszych etui do Xiaomi Mi 9 projektanci umieścili jednak również mniej popularne kompozycje, które urzekają wysmakowaną elegancją. Taka jest chociażby kolekcja Botanic – ozdobiony nią telefon będzie przywodził na myśl strony zielnika z dawnych lat.

Florystyczne motywy nigdy nie wychodzą z mody, a Xiaomi Mi 9 i etui w kwiaty, to duet idealny! W naszej ofercie znajdziesz obudowy z bukietami róż i piwonii w stylu akwarelowego malarstwa utrzymane w subtelnych barwach, ale również radosne grafiki przedstawiające intrygujące wzory ułożone z płatków i gałązek. Możesz też wybrać etui z fotografią kwiatów – na przykład takich stojących w wazonie. Niech twój telefon rozkwita razem z Tobą!

Ukochane zwierzaki

Czy jest ktoś, kogo nie ujmuje widok uroczych kotków albo szczeniaczków o wielkich czarnych oczach? Jeśli chcesz mieć odrobinę słodkości zawsze przy sobie, po prostu wybierz etui w zwierzaki. Mogą być to realistyczne zdjęcia, czarno-białe grafiki albo zabawne, komiksowe obrazki. W naszej ofercie znajdzie się coś nie tylko dla psiarzy i kociarzy, ale również fanów owadów i zwierzaków egzotycznych. Uwagę otoczenia z pewnością przykuje też obudowa Xiaomi Mi 9… w jednorożce.

Kropki, kreski, esy-floresy

Jeśli jesteś zwariowaną osobą, która lubi dobrą zabawę i nigdy nie brakuje jej pomysłów, zapewne poszukujesz obudowy, która odzwierciedli Twój charakter. Sięgnij więc po kolorowe etui na telefon Xiaomi. Wybór barw i wzorów jest wręcz nieograniczony. Abstrakcyjne rozety i mandale inspirowane orientalną sztuką wprowadzą powiew egzotyki. Z kolei kolekcja nawiązująca do łowickiego folkloru to niezawodna tradycja w nowoczesnym wydaniu. A może lubisz geometryczne desenie, ale w wersji minimum? Z myślą o Tobie stworzono kolekcję Simple. To proste, oszczędne kształty w neutralnych, pastelowych barwach – tchnienie spokoju i równowagi, w którym jednak kryje się nutka nieprzewidywalności.